O nas

Jedna z największych agencji reklamowych we wschodniej Polsce.

Agencja Reklamowa Cumulus jest agencją świadczącą kompleksowe usługi z zakresu zintegrowanej komunikacji reklamowej. Od 20 lat wspieramy firmy i instytucje z Polski oraz międzynarodowe korporacje w działaniach strategicznych, ATL, BTL, interactive, promocji sprzedaży, CSR i PR.

Agencja została założona w 1997 roku i jest jedną z najbardziej doświadczonych, najbardziej utytułowanych i największych agencji reklamowych we wschodniej Polsce. Agencja Reklamowa Cumulus obsługuje głównie dużych, ogólnopolskich klientów. Cechą wyróżniającą Cumulusa jest oferowanie długofalowych i strategicznych rozwiązań marketingowych dla Klientów.

Jesteśmy pasjonatami komunikacji marketingowej. Uważamy, że obecnie kluczem do sukcesu jest umiejętne zaplanowanie i zrealizowanie kampanii zintegrowanych. Przy dzisiejszym natłoku informacji zwykłe reklamy i tradycyjne media-plany nie są skuteczne. Dlatego już nie wystarczy zaplanowanie jednego czy dwóch mediów, często oderwanych od siebie oraz przygotowanie standardowej kreacji. Nadszedł czas na kampanie wielopłaszczyznowe, niesztampowe, wykorzystujące różnorodny wachlarz mediów i kreacje ściśle „szyte na miarę”. Tylko takie działania tworzą pełną integrację marketingową, zapewniają synergię i skutecznie docierają z sugestywnym komunikatem reklamowym do konsumentów z grupy docelowej.

Nasze działania z zakresu komunikacji marketingowej realizujemy zawsze w trosce o długofalowy wzrost sprzedaży u naszych Klientów. Aby osiągnąć długofalowe rezultaty niezbędna jest właściwie zrealizowana faza analityczna i badawcza. Jest ona podstawą do tworzenia skutecznych strategii komunikacji marketingowych.

Cieszymy się, że nasze starania o oferowanie długofalowych rozwiązań doceniane jest przez naszych Klientów. To właśnie dzięki tym opiniom od dwóch lat Agencja Reklamowa Cumulus znajduje się w gronie najlepiej ocenianych agencji niesieciowych w Polsce. W rankingu tygodnika Media i Marketing Polska w 2007 roku agencja Cumulus zajęła 1. miejsce w Polsce w kategorii zapewniania klientom „rozwiązań długofalowych i strategicznych” oraz 2. miejsce w Polsce w kategorii głównej „zadowolenia ze współpracy”.

Zapraszamy do współpracy. Jeśli chcecie Państwo umówić się na spotkanie, otrzymać szczegółową ofertę lub poznać nasze referencje prosimy o przesłanie do nas mailowego zapytania pod adres agencja (at) agencjacumulus.pl lub zadzwonić pod numer telefonu 81 53 445 44 lub 81 53 444 33.


do góry