Miło nam Cię powitać w Agencji Cumulus

Jednej z największych
agencji reklamowych
we wschodniej Polsce.

Jesteśmy strategiczną agencją projektową, z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie:
Organizacji wydarzeń, Graphic Designu, Produkcji filmowej, Projektowania WWW, Kampanii Internetowych oraz Marketingu Multikanałowego

Kim jesteśmy

Jesteśmy pasjonatami komunikacji marketingowej. Uważamy, że obecnie kluczem do sukcesu jest umiejętne zaplanowanie i zrealizowanie kampanii zintegrowanych. Przy dzisiejszym natłoku informacji zwykłe reklamy i tradycyjne media-plany nie są skuteczne. Dlatego nie wystarczy już użycie jednego czy dwóch mediów, często oderwanych od siebie oraz przygotowanie standardowej kreacji.

Dlaczego my?

Eksperci od reklamy i specjaliści od PR-u to główne filary naszej firmy. Dzięki współpracy tych dwóch niezależnych podmiotów, grupa Cumulus sprawnie i z powodzeniem realizuje zadania w sposób kompleksowy. Klientom, którzy oczekują od nas zarówno działań reklamowych jak i PR jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom obsługi.

Nasze działania realizujemy zawsze w trosce o wzrost sprzedaży u naszych klientów.

w Polsce wśród niesieciowych agencji reklamowych w kategorii „zadowolenia klientów ze współpracy” w rankingu miesięcznika „Media i Marketing Polska“ trzykrotnie: w 2013, 2014 i 2016 roku

Dziękujemy za współpracę

Cieszymy się, że nasze starania o oferowanie długofalowych rozwiązań doceniane jest przez naszych Klientów. To właśnie dzięki tym opiniom Agencja Reklamowa Cumulus znajduje się w gronie najlepiej ocenianych agencji nie sieciowych w Polsce.

678
satisfied customers