Strona internetowa

Promująca kampanię jogurtów Calpro

Wieloletnia współpraca Agencji Reklamowej Cumulus z OSM Krasnystaw zaowocowała stworzeniem pełnej linii kreatywnej oraz rozwiązań w zakresie designu dla linii jogurtów funkcjonalnych z serii Calpro.

Jogurty Calpro to produkty dla nowoczesnych i świadomych konsumentów i konsumentek, którzy oprócz wartości zdrowotnych (takich jak: zwiększona ilość wapnia oraz probiotyków), cenią sobie wygodę i poręczność opakowania. Zaprojektowana butelka jest bardzo wygodna i doskonale mieści sie w dłoni.
Grafika na poszczegolnych wariantach pokazuje konsumentom oraz konsumentkom smaki jogurtu: morela, granat lub śliwka.

Aby możliwie jak najpełniej opowiedzieć klientom o walorach tych unikalnych jogurtów Agencja Reklamowa Cumulus przygotowała stronę internetową. Można było na niej znaleźć szczegółowe informacje nt. zalet oraz dane dotyczące poszczególnych wariantów produktu. Strona WWW oparta była o WordPress CMS. Internauci mogli ją oglądać zarówno w wersji na desktop jak i odsłonie mobilnej; responsywnej.

Mieszkańcy Lubelszczyzny mogą pamiętać tę grafikę także z reklamy zewnętrznej. a to za sprawą największego na Lubelszczyźnie baneru reklamowego, przygotowanego przez Agencję Cumulus zawieszonego przy alei Tysiąclecia w Lublinie.