Rebranding strony internetowej Aeroklubu Lubelskiego

Co chwilę jesteśmy świadkami przemian technologicznych, które wpływają na wszystkie dziedziny naszego życia. Z duchem czasu idą także nasi klienci, wychodząc naprzeciw rynkowi, obecnej rzeczywistości i potrzebom konsumentów. Przykładem tego jest Aeroklub Lubelski, dla którego niedawno przygotowaliśmy zupełnie nową stronę internetową.

Czego potrzebują dzisiejsi odbiorcy? Przede wszystkim szybko znaleźć to, po co odwiedzają daną stronę. Nie chcą spędzać na stronie zbyt wiele czasu, przestarzały design ich odstrasza, a nachalne reklamy i pop-upy irytują. Przy kompleksowym wykonaniu strony dla Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu kierowaliśmy się funkcjonalnością i potrzebą błyskawicznego odnalezienia tego, po co potencjalny klient znalazł się na stronie.

Od teraz na stronie Aeroklubu Lubelskiego można błyskawicznie odnaleźć vouchery na loty samolotem czy skok spadochronem, podejrzeć, co obecnie dzieje się na lotnisku lub zapoznać się z historią klubu.

Stronę dla Aeroklubu Lubelskiego oparliśmy o CMS WordPress. Jest ona responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na komputerach i urządzeniach mobilnych. Umieściliśmy na niej galerie, slidery, animacje, przejścia – zastosowaliśmy więc wiele efektów, które mają na celu zdynamizować i ułatwić odbiór strony. Dodaliśmy sklep internetowy, w którym w łatwy i szybki sposób można dokonać zakupów. Kolorystykę strony oparliśmy o skojarzenia z lataniem i z niebem.

Funkcjonalna, nowoczesna, klarowna – taka właśnie jest nowa strona Aeroklubu Lubelskiego.