Otwarcie hotelu

Hampton by Hilton w Lublinie

Z okazji oficjalnego otwarcia dla gości przygotowany został wieczór w amerykańskim stylu. Za sprawą muzyki i atrakcji uczestnicy zostali przeniesieni do korzeni sieci hoteli Hilton Worldwide – USA.

Podczas wieczoru można było spotkać Chucka Norrisa, Elvisa Presleya czy Marylin Monroe – sobowtóry wiernie przypominające amerykańskie ikony filmu i muzyki. Gwiazdy towarzyszyły gościom w czasie zabawy i chętnie pozowały do wspólnych zdjęć.

Oprawę muzyczną zapewniła grupa wokalno-aktorska „SZAFA GRA” – artyści teatru Rampa i Buffo. Przenieśli oni gości w klimat amerykańskich musicali, wykonując najbardziej znane piosenki artystów z USA. Wydarzenie, z amerykańskim poczuciem humoru, poprowadził Marcin Wójcik znany z kabaretu Ani Mru-Mru.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz miasta i województwa, którzy podkreślali prestiżowe znaczenie inwestycji dla Lublina, przedstawiciele sieci Hilton i firm, które przyczyniły się do realizacji inwestycji, a także pracownicy i goście hotelu. Prezydent Lublina Krzysztof Żuk w czasie otwarcia nagrodził inwertora Medalem Prezydenta Miasta Lublin i Medalem 700-lecia miasta Lublin, wskazując, że prestiżowa inwestycja w pozytywny sposób wpływa na rozwój miasta.