Nowa strona WWW

TOYOTA Dobrygowski

Dealer TOYOTA Dobrygowski stawia na nowy wizerunek w sieci. Przy współpracy z Agencją Reklamową CUMULUS strona WWW została wzbogacona o unikalne i niezbędne rozwiązania, spełniające dzisiejsze standardy webdesignu.

Nowoczesna witryna powinna charakteryzować się przyjazną nawigacją, szybkością działania i stabilnością. Tymi cechami kierowali się webmasterzy Agencji Reklamowej CUMULUS, podczas budowy strony.

Niezbędnym elementem witryny jest silnik strony, w tym przypadku oparty na CMS WordPress, który łączy wersje witryny dla każdego z salonów klienta znajdujących się w różnych lokalizacjach. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania witryna stała się spójną całością, działającą na dynamicznym oprogramowaniu CMS.

Jednym z efektów wprowadzonych usprawnień jest także poprawienie szybkości działania strony, której dotychczasowa prędkość oscylowała w zakresie od ok 6-7 sekund. Dzięki naszym działaniom obniżyliśmy ten próg poniżej 1 s.

Kolejnym ważnym aspektem jest dostosowanie wyświetlania witryny na urządzeniach mobilnych. Dzięki dopracowaniu tego obszaru, użytkownicy mogą w bezpieczny i wygodny sposób (według standardów z zakresu UX) przeglądać oferty samochodów na swoich telefonach.