Film promocyjny

NEW STOCK

Spółka STOCK Polska ogłosił, że planuje uruchomienie nowej gorzelni w Lublinie. Koszt inwestycji szacowany jest na 120 mln zł netto. Przyniesie ona kilkadziesiąt nowych miejsc pracy.


Gorzelnia jest doskonałym wzorem na współczesne zrozumienie odpowiedzialnego biznesu. Budynek będzie w pełni pro-ekologiczny. Nasadzenia roślin – zielone dachy i ściany, fotowoltaika, LED, zbieranie deszczówki, nowa oczyszczalnia ścieków, energooszczędna technologia produkcji – to tylko część z rozwiązań chroniących naturę i dbających o sąsiadów.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy przygotować tę konferencję.
A dziennikarzom obecnym na sali oraz którzy oglądali i pisali do nas poprzez streaming online – dziękujemy za obecność.

Ta wideo produkcja pokazuje inwestycje firmy Stock, jest to bardzo dobra reklama pokazująca nieustający rozwój lubelskiej spółki. Filmy produkowane przez Agencje CUMULUS mogą być zarówno wykorzystane jako produkt telewizyjny, ale także w telewizji przemysłowej do wykorzystania na m.in. na targach branżowych. Scenariusz tej animacji miał charakter głównie informacyjny.

Dodatkowo Agencja Reklamowa Cumulus opracowała i kompleksowo zajęła się przygotowaniem klipu służącego za reklamę wydarzenia. W zakres działań zalicza się przygotowanie scenariusza filmu, wykonanie animacji oraz montaż i mastering wideo.