Film promocyjny

JG GROUP

Spot promocyjny dla Lubelskiej firmy JG Group to przykład nowoczesnego podejścia do reklamy wideo. Chcąc przekazać najważniejsze aspekty i profesjonalizm tak ważnej firmy, studio filmowe naszej agencji nie obrało drogi na skróty.

JG GROUP to firma zajmująca się kompleksową obsługą zakładów w segmencie motoryzacyjnym, lotniczym i maszynowym. JG GROUP oferuje szeroką gamę produktów m.in. do obróbki skrawaniem. Agencja Reklamowa CUMULUS jest dumna ze współpracy, która zaowocowała stworzeniem filmu promocyjnego.

Agencja Reklamowa CUMULUS zajęła się kompleksową obłusgą klienta podczas tego projektu, od początku do końca wliczając przygotowanie scenariusza, realizację i postprodukcję.

Spot promocyjny odpowiada dzisiejszym standardom w zakresie produkcji filmowej. Zwięzła forma, krótki czas klipu (poniżej 1min) i żywy dynamiczny montaż to współczesne standardy jeśli chodzi o reklamę w sieci.

Wszystkie materiały realizowane przez naszą lubelską agencję są nagrywane i montowane na profesjonalnym sprzęcie odpowiadający aktualnym standardom rynkowym w zakresie produkcji wideo. Jeśli jesteś zainteresowany, chcesz zadbać o wizerunek swojej marki napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.