Film promocyjny

INTER-ELEKTRO 5.0

Klip prezentujący historię grupy INTER-ELEKTRO przygotowany na jubileusz działalności. INTER-ELEKTRO to jedna z największych grup zajmujących się handlem asortymentem elektrycznym.

Agencja Reklamowa CUMULUS zajęła się nagraniem oraz montażem tego klipu. Główną ideą przyświecającą realizacji tego projektu było pokazanie znaczenia i roli sieci Inter-Elektro w Polsce.

Wyzwaniem dla studia filmowego Agencji Reklamowej CUMULUS była potrzeba zobrazowania treści bez wykorzystania materiałów filmowych (np. nagrania wideo). Całość była realizowana wyłącznie przez naszych montażystów i grafików

Czasem zdarza się że nasi klienci posiadają dużo materiałów archiwalnych wartych wykorzystania takich jak nagrania wideo czy zdjęcia. W tym przypadku klient zdecydował się na pokazanie aspektów i przewag konkurencyjnych swojej firmy od jej początku.

Wykorzystana w klipie muzyka oraz nagrania lektorskie dodatkowo podkreśla wspomniane atuty. Taka forma wideo to bardzo dobra reklama, która pomaga w kreowaniu wizerunku marki.