XIV Targi Ogrodnicze

Hortico

Po raz kolejny powierzono nam zadanie w postaci organizacji oraz obsługi XIV Targów Ogrodniczych, które odbyły się w dniach 15 i 16 stycznia 2016 r. w Hotelu Ossa **** Congress & SPA. Swoje produkty i usługi prezentowali przedstawiciele 40 najlepszych, polskich i zagranicznych centrów oraz sklepów ogrodniczych.

Targi to w branży ogrodniczej kluczowe narzędzie w promocji sprzedaży. Na stoiskach przedstawiciele firm, hostessy i prezenterzy oferują nowe produkty, zachęcając do zakupów na kolejny sezon ogrodniczy. Sprzedaż face-to-face jest zawsze lepsza niż np. reklama w prasie drukowanej lub ulotki, ponieważ podczas rozmowy możemy zasięgnąć opinii i uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Skuteczność reklamy podczas targów jest łatwa do zmierzenia ponieważ na zakończenie targów zawsze można podsumować ilość zdobytych zleceń. Jest to jedna z wielu przewag tej formy wydarzenia i reklamy nad bardziej współcześnie wykorzystywanymi wariantami.

Do zadań Agencji Reklamowej CUMULUS należała. organizacja stoisk targowych, reklama wydarzenia w formie plakatów, kompleksowa obsługa eventu m.in. dzięki zapewnieniu obsługi w postaci hostess, ochrona eventu, oraz zabezpieczenie techniczne. Punktem kończącym i podsumowującym wydarzenie była uroczysta kolacja dla wszystkich uczestników targów.