Film promocyjny

Elpes

Dużą grupę filmów reklamowych, które realizuje Agencja Reklamowa CUMULUS to krótkie filmy wideo do wykorzystnia w mediach społęcznościowych, mi.n w kanałach na Facebook, LinkedIn, Twitter, Youtube.

Elpes to największy na lubelszczyźnie i nie tylko, producent opakowań kosmetycznych zorientowany na zadruk laminatu i produkcję tub. Agencja Reklamowa CUMULUS miała okazję współpracować z nim przy wielu projektach.

Dzisiaj krótka forma wideo jest najbardziej atrakcyjna dla internauty i świetnie buduje prestiż jakość i wizerunek w sieci. To co wyróżnia filmy nagrane dla firmy Elpes to nowoczesne podejście do kwestii brandingu video. Na materiale widoczna jest głębia ostrości, wszystkie kadry są wyraźnie wyeksponowane, tak aby pokazać jak najwięcej szczegółów.

Nagrania zostały zrealizowane w siedzibie firmy klienta na strefie ekonomicznej w Lublinie. Montaż i edycja wideo została wykonana w naszym studiu graficznym przez doświadczonych w tym zakresie specjalistów.

Agencja Reklamowa CUMULUS opracowała i kompleksowo zajęła się przygotowaniem klipu. W zakres działań zalicza się przygotowanie scenariusza filmu, realizacja zdjęć naziemnych, ujęcia z drona oraz wnętrza budynku, a następnie nagranie partii lektorskich, montaż i mastering wideo.