2 w 1 – strona internetowa dla Manufaktury Smaku i Zabawy

Tworząc stronę dla Manufaktury Smaku i Zabawy mieliśmy za zadanie połączyć dwa aspekty działalności naszego klienta. Postawiliśmy na „2 w 1” – dwie strony internetowe w jednej. Klarowny podział typograficzny i kolorystyczny jednoznacznie przenosi nas do dwóch obszarów – Restauracji i Bawialni dla dzieci.

Występujący tu innowacyjny design przyciąga uwagę – niekonwencjonalny dobór kolorów, fontów, ikon, grafik. Stworzyliśmy stronę bardzo przyjazną potencjalnym odbiorcom i jego potrzebom. Kolorystyka jest żywa, pozytywna, czerwień nawiązuje do specyfiki kuchni serwowanej w restauracji – pizzy – i charakterystycznych kolorów, jednoznacznie kojarzących się ze znajdującymi się na niej dodatkami. Żółty to też kolor radości, zabawy, zaś czerwony kojarzy się z miłością – np. właśnie do pizzy! Strona idealnie wpisuje się więc w system identyfikacji marki i jest spójna z logo firmy.

Stronę dla Manufaktury Smaku i Zabawy oparliśmy na CMS WordPress oraz zadbaliśmy o funkcjonalność zarówno dla odbiorców, jak i dla naszego klienta. Strona prezentuje nowoczesny design, który z zastosowaniem wdrożeń przyjaznych użytkownikowi oraz dostosowaniem strony pod kątem urządzeń mobilnych (responsywność). Umieściliśmy na niej wszystko, co najważniejsze i najpotrzebniejsze – menu, galerię, ofertę i wszystkie inne ważne informacje, a także przygotowaliśmy teksty reklamowe. Kompleksowo i szybko!