Film promocyjny

Film z okazji 15-lecia Spiżarni

Spiżarnia Polish Food to nowoczesna, innowacyjna polska firma logistyczna z branży FMCG, która zajmuje się dystrybucją towarów na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii i Belgii.

W swoim indeksie posiada 11 tysięcy rodzajów produktów, które
rozwożone są m.in. z centrum logistycznego z Lublina. W ostatnim czasie zespół agencji #Cumulus miał okazję przygotować film ukazujący wieloletnie doświadczenie firmy i jej możliwości.

Pierwszym etapem produkcji tego filmu reklamowego było przygotowanie przez pracowników lubelskiej Agencji Reklamowej CUMULUS scenariusza filmowego. Jest on podstawą dobrej pracy wszystkich na planie zdjęciowy. Dzięki niemu operator kamery, reżyser, kierownik produkcji, statyści i aktorzy wiedzą dokładnie jakie mają zadania podczas nagrania.

Kolejnym etapem były dni zdjęciowe realizowane w nowoczesnym centrum logistycznym Spiżarni w Lublinie. Ujęcia realizowaliśmy kamerami DSLR z wykorzystaniem statywów oraz stabilizatorów obrazu. W filmie użyto także ujęcia z drona. Było to możliwa ponieważ nasza Agencja posiada stosowny certyfikat latania dronem w celach komercyjnych.

Montaż i edycja wideo tego filmu charakteryzuje się współczesnym podejściem do tematu reklamy korporacyjnej, ujęcia są dynamiczne i epatują dużą paletą barw. Animatorzy Agencji przygotowali napisy początkowe i końcowe nawiązujące do owalnego logo spiżarni.
Końcowym procesem tego filmu była koloryzacja na etapie postprodukcji.

Cieszymy się, że coraz więcej marek stawia na rozwijanie swojego wizerunku w sieci w formatach wideo. Jeśli Twoja firma myśli o nowym filmie – to zapraszamy do kontaktu!