Milea już na rynku

29 września 2008 Tagi: ,

Spółka Detal Koncept, wchodząca w skład Grupy Handlowej Emperia, oficjalnie wprowadziła na rynek nową sieć delikatesów franczyzowych o nazwie Milea. Spółka odkryła karty w Warszawie podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez agencję Cumulus.

Marek Wesołowski, dyr. ds. działalności detalicznej w GHE oraz Dariusz Bożek, prezes Detal Koncept Sp. z o.o. ujawnili dziennikarzom zasady nowego pakietu franczyzowego oraz plany rozwojowe sieci Milea.

W oparciu o placówki własne oraz franczyzowe, spółka zweryfikowała założenia i zakończyła testy nowego pakietu franczyzowego, który oferuje właśnie w koncepcie Milea – powiedział Dariusz Bożek, prezes Detal Koncept. – Testy konceptu dowiodły, że przyjęty model biznesowy oraz kompletne zastosowanie pakietu Milea, pozwala generować godziwe zyski.

Aktualnie sieć Milea to prawie 40 delikatesów własnych z czego 27 jest na etapie dostosowania do standardów sieci. Spółka Detal Koncept zawarła też kilkanaście przedwstępnych umów franczyzowych, a do końca bieżącego roku planuje uruchomić ponad 20 franczyzowych placówek Milea. Do końca 2009 roku, otwartych zostanie ponad 150 placówek franczyzowych.

Cumulus był odpowiedzialny za przygotowanie konferencji w ramach współpracy z Detal Koncept w zakresie media relations. Cumulus dodatkowo przygotował na konferencję film korporacyjny oraz foldery promocyjne na temat sieci Milea. Koordynatorem projektu ze strony klienta był Paweł Rozpara, kierownik działu marketingu Detal Koncept.

do góry