Znamy lubelskich Ambasadorów

Serdecznie gratulujemy wszystkim tegorocznym laureatom. W szczególności spółce POL-SKONE, uhonorowanej w kategorii „Firma”, z którą Agencja Reklamowa Cumulus miała zaszczyt współpracować podczas tworzenia filmu promocyjnego.

Na uroczystej gali, która w tym roku zadebiutowała w Centrum Spotkania Kultur, przyznane zostały także certyfikaty „Marka Lubelskie”. Trafiają one do firm, których działalność ma wpływ na gospodarczy rozwój naszego regionu. „Marka Lubelskie” to nie tylko nasz lokalny znak jakości, ale też sposób promocji firm, które tworzą miejsca pracy w naszym województwie. W tym roku certyfikaty trafiły do: Górniczej Fabryki Narzędzi w Radzyniu Podlaskim, OSM w Bychawie, OSM w Piaskach, Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski, kompleksu apartamentów „W drzewach” oraz firm: Roto Okna Dachowe, Łuksja, SPOMASZ Bełżyce, Verano, Simba i Vikking KTS.

Tytuły Ambasadorów Województwa Lubelskiego przyznane zostały już po raz siedemnasty. Do tej pory na liście najznamienitszych przedstawicieli województwa lubelskiego znalazło się 49 osób, firm i instytucji. „Marka lubelskie” jest symbolem wysokiej jakości produktów i usług od 2007 roku.

Agencja Reklamowa Cumulus serdecznie gratuluje wszystkim tegorocznym laureatom!