Władze Cumulusa docenione w Warszawie

MICE Poland to branżowy miesięcznik poświęcony problematyce eventów, komunikacji biznesowej, profesjonalnej organizacji podróży oraz spotkań firmowych. Celem pisma jest przybliżanie najlepszych światowych i ogólnopolskich trendów w branży eventowej. MICE Poland zaproponował w tym roku po raz pierwszy nagrodzenie osób, które według Sylwii Banaszewskiej z MICE Poland, „w sposób szczególny wpływają na rozwój MICE w naszym kraju i jej wizerunek na świecie”.

Jednym z menedżerów, którzy zostali nominowani do tytułu „Osobowość Roku 2008” jest dyrektor zarządzający Cumulusa, Jan Matysik.

– W branży eventów nie pracuje się samemu, lecz zespołowo. Prestiżową nominację odbieram więc jako wielkie wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale i dla wszystkich pracowników Cumulusa. Dziękuję Kapitule za dostrzeżenie naszych starań, znaleźliśmy się bowiem w gronie wiodących polskich firm eventowych. Jednocześnie życzymy członkom Kapituły, redakcji miesięcznika MICE Poland oraz przedstawicielom i klientom branży MICE, jeszcze ciekawszych i efektywniejszych spotkań w 2009 roku.