Władze Cumulusa docenione w Warszawie

2 stycznia 2009

Dyrektor zarządzający agencji reklamowej Cumulus, Jan Matysik, otrzymał nominację do tytułu „Osobowość Roku 2008” branżowego miesięcznika MICE Poland.

MICE Poland to branżowy miesięcznik poświęcony problematyce eventów, komunikacji biznesowej, profesjonalnej organizacji podróży oraz spotkań firmowych. Celem pisma jest przybliżanie najlepszych światowych i ogólnopolskich trendów w branży eventowej. MICE Poland zaproponował w tym roku po raz pierwszy nagrodzenie osób, które według Sylwii Banaszewskiej z MICE Poland, „w sposób szczególny wpływają na rozwój MICE w naszym kraju i jej wizerunek na świecie”.

Jednym z menedżerów, którzy zostali nominowani do tytułu „Osobowość Roku 2008” jest dyrektor zarządzający Cumulusa, Jan Matysik.

– W branży eventów nie pracuje się samemu, lecz zespołowo. Prestiżową nominację odbieram więc jako wielkie wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale i dla wszystkich pracowników Cumulusa. Dziękuję Kapitule za dostrzeżenie naszych starań, znaleźliśmy się bowiem w gronie wiodących polskich firm eventowych. Jednocześnie życzymy członkom Kapituły, redakcji miesięcznika MICE Poland oraz przedstawicielom i klientom branży MICE, jeszcze ciekawszych i efektywniejszych spotkań w 2009 roku.

do góry