W TYM Mieście rządzą kobiety

23 kwietnia 2008 Tagi: , ,

Cumulus obsługiwał medialnie otwarcie Miasta Kobiet. Agencja przygotowała i poprowadziła konferencję prasową dotyczącą otwarcia pierwszego w Lublinie fitness clubu tylko dla pań.

Dział kreatywny Cumulusa zaprojektował logo i system identyfikacji wizualnej Miasta Kobiet.

Miasto Kobiet to nowa jakość w Lublinie. Fitness club stworzony przez kobiety dla kobiet zyskał już uznanie w programie wspierania kobiecej przedsiębiorczości „Inicjatywa jest kobietą”, teraz czas na akceptację mediów i klientek.

To pierwsze tego typu miejsce w Lublinie, wpisujące się w ogólnoświatowy trend miejsc tylko dla kobiet. – W naszym klubie mogą ćwiczyć jedynie panie. Panowie nie przekroczą granicy kawiarenki – mówi Magdalena Wójcik, jedna z właścicielek klubu. – Chcemy, aby kobiety w każdym wieku i o każdej figurze mogły czuć się tu naprawdę swobodnie. Aby mogły ćwiczyć, spotykać się z przyjaciółkami, uczestniczyć w warsztatach, rozwijać się i odpoczywać – dodaje Wójcik.

Miasto Kobiet, które otworzy swoje drzwi dla klientek już w poniedziałek 28 kwietnia 2008 r., to ponad 300 m2 powierzchni, na której mieszczą się m.in. jedna z największych w Lublinie sala do fitness, siłownia, solarium, kawiarenka, dwie szatnie z miejscami do przewijania dzieci i, co szczególnie ważne dla kobiet, przeszklone pomieszczenie dla dzieci wraz z na stałe zatrudnioną opiekunką.

Właścicielki klubu już teraz zapowiadają, że Miasto Kobiet ma być czymś więcej niż tylko fitness club. Chcą, aby stał się przestrzenią kobiet. Na najbliższe tygodnie zapowiadają weekendowe szkolenia dla instruktorek fitness, a dla amatorek otwarte warsztaty z jogi, tańca brzucha, salsy, dietetyki i technik relaksacji.

Więcej na www.miastokobiet.net

do góry