Road show wystaw National Geographic

Motywem przewodnim zdjęć „4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100%” są ogień, woda, powietrze i ziemia, które, jak powiedziała Martyna – drzemią w niej od zawsze i stanowią niecodzienny miks jej zainteresowań, charakteru i potrzeb w stawianiu sobie coraz to nowych wyzwań. Martyna Wojciechowska od wielu lat znana jest z zamiłowania do życia w stylu adventure. Na swoim koncie ma m.in. start w rajdzie Dakar (premiera książki „Automaniaczka. Od Rometa do rajdu Dakar.” już w listopadzie), jako jedna z nielicznych kobiet na świecie zdobyła Koronę Ziemi, czyli siedem najwyższych szczytów na siedmiu kontynentach (w tym Mount Everest, jako druga Polka).
Martyna Wojciechowska z dużym powodzeniem realizuje też trzeci sezon programu „Kobieta na krańcu świata” dla telewizji TVN, który stanowi owoc poszukiwań niezwykłych ludzkich historii. I właśnie z powodu tej nieustannej potrzeby przybliżania ludziom świata i dzielenia się przeżyciami, zrodził się pomysł na wystawę „4 żywioły…”.

– Wierzę, że mamy jedno życie i powinniśmy je przeżyć na 100 procent. Dlatego nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę i nie tylko marzę, ale po prostu mam odwagę konsekwentnie te marzenia realizować. Zapraszam wszystkich serdecznie do mojego świata rozpiętego pomiędzy 4 żywiołami – zachęca Martyna Wojciechowska.

Agencja CUMULUS, wspólnie z National Geographic, przygotowała road show wystaw „4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100%” oraz "30 najpiękniejszych miejsc ziemi." Cykl wystaw, który już się rozpoczął potrwa do jesieni. Do końca października wspomniane wystawy będzie można zobaczyć m.in. w galeriach handlowych na terenie Rzeszowa, Wrocławia, Kalisza, Włocławka, Poznania i Zamościa. Przygotowaniem i koordynacją tego wyjątkowego wystawowego turnee zajmuje się Agencja Reklamowa Cumulus.