Muzeum Wsi Lubelskiej pomaga głuchoniemym

Produkcja filmów to zawsze duże wyzwanie, zwłaszcza jeśli chodzi o tak ważną sprawę! W ostatnim czasie mieliśmy okazję realizować projekt dla Muzeum Wsi Lubelskiej, w którym nasi filmowcy stworzyli film o aplikacji na telefon umożliwiającej osobom niesłyszącym bliższe poznanie lubelskiego skansenu.

Muzeum Wsi Lubelskiej chcąc wyjść do każdego odbiorcy, w tym celu w ostatnim czasie pojawiły się istotne udogodnienia dla osób głuchoniemych. Tablice informacyjne z interaktywnym kodem QR, który po skanowaniu przenosi nas do strony z tłumaczeniem na język migowy pojawiły się przy wszystkich instalacjach na terenie muzeum. Wspomniana inwestycja pomoże osobom z niepełnosprawnością poznać historię Lubelskiej Wsi.

Z tego powodu, Muzeum Wsi Lubelskiej podjęło współpracę z Agencją Reklamową CUMULUS w zakresie promocji inwestycji w formie spotu wideo. Zajęliśmy się realizacją produktu od fazy konceptualnej tj. przygotowaniem scenariusza, po nagranie materiału i jego postprodukcję w naszym studiu graficznym. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy osoby z niepełnosprawnościami będą mogły bliżej poznać to muzeum.Zachęcamy do obejrzenia filmu, a także podzielenia się z nami wrażeniami w komentarzach!

A może Twoja Firma chciałaby nagrać z nami swój nowy film na 2021 rok?