Raport Roczny dla Lubzel Dystrybucja

13 grudnia 2008

W nasyconej kolorystyce z przewagą granatu utrzymana jest szata graficzna najnowszego Raportu Rocznego spółki LUBZEL Dystrybucja Sp. z o.o., wchodzącej w skład Polskiej Grupy Energetycznej. Projektantem i producentem raportu jest agencja Cumulus.

Energia przez całą dobę – tak brzmi hasło przewodnie raportu za 2007 rok. Idąc tym tropem, Cumulus starał się pokazać prąd i światło w postaci ruchu, siły i żywiołu otaczającego ludzi o każdej porze dnia, w każdym miejscu. Tę intencję oddaje już pierwsza, okładkowa strona raportu. – Od początku nasz dział graficzny uważał, że energia jest czymś czego nie widać, jest wszędzie, jest przepływaniem i przenikaniem. Granatowo-żółta grafika ma symbolizować wędrówkę elektryczności rozświetlającej ciemność – tłumaczy grafikę Jan Matysik, dyrektor agencji Cumulus.          

W odróżnieniu od Raportu Rocznego spółki LUBZEL z 2006 roku, także opracowanego graficznie przez Cumulusa, obecny jest nieco bardziej wyrazisty kolorystycznie. Poprzedni utrzymany był w stonowanej kolorystyce grafitowo-niebieskiej. Jego hasłem przewodnim była „Magia połączeń”.

do góry