Profesjonalny event manager z dyplomem UMCS

Absolwenci kierunku posiądą wiedzę na temat planowania, przygotowania, realizacji i rozliczania eventów, poznają standardy profesjonalnej współpracy z klientem i podwykonawcami oraz dowiedzą się, jak tworzyć pełną dokumentację eventową. Pod okiem ekspertów nauczą się, jak efektywnie zarządzać zespołem oraz być prawdziwym liderem.

W gronie wykładowców nowego kierunku znaleźli się między innymi znany lubelski performer i artysta plastyk Jarosław Koziara, menedżerka, producentka, inicjatorka i kuratorka działań w obszarze sztuki nowoczesnej oraz działań z zakresu edukacji kulturalnej oraz artystycznej Barbara Wybacz, dziennikarz i prezenter telewizyjny Łukasz Borkowski, Nina Żukowska, założycielka firmy Świat Eventów oraz Katarzyna Mieczkowska, dyrektor Muzeum Lubelskiego.

Kadrę zasili także Jan Matysik, prezes zarządu Cumulus Agencja Reklamowa + Cumulus PR Sp. z o.o. oraz członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations (2009-2011), a obecnie członek Rady Nadzorczej PSPR. W 2008 roku był nominowany do nagrody „Osobowość Roku 2008” przez miesięcznik MICE Poland. To ekspert ds. public relations i komunikacji marketingowej, a ponadto trener i konsultant w tym zakresie. W swojej karierze przeprowadził blisko 100 specjalistycznych szkoleń z obszaru PR i komunikacji marketingowej. To także autor licznych publikacji prasowych nt. PR i komunikacji w biznesie. Dotychczas realizował działania z zakresu PR i komunikacji biznesowej dla kilkudziesięciu wiodących firm w Polsce.

Więcej informacji na temat nowego kierunku można znaleźć tutaj