Strona internetowa

Spółdzielnia Pszczelarska APIS

Strona internetowa Spółdzielni APIS w atrakcyjny sposób ukazuje odbiorcy ofertę producenta miodów pszczelich oraz miodów pitnych.

Strona WWW przygotowana przez Agencję Cumulus oparta jest o CMS WordPress,
z kolei design strony oparto o kolory ściśle związane z produktami klienta – miodem i pszczołami czyli barwy żółto-miodowe. Atrakcyjny ciepły kolor oprócz miłego, sympatycznego wizerunku ma za zadanie tworzyć spójną całość, współgrając z prezentowanymi na stronie treściami.

Strona jest responsywna można ja oglądać zarówno w wersji desktopowej i mobilnej. Dodatkowo, zawiera osadzone materiały wideo.

To co rzuca się w oczy na pierwszy rzut oka to slider z produktami(np. prezentowany na zdjęciach Półtorak Jadwiga). Wspomniana technika uwypukla i podkreśla walory i atrakcyjność produktu, który charakteryzuje się wysoką jakością. To co także rzuca się w oczy to z pewnością wielkość slidera, która charakterystyczna jest dla produktów marki premium.

Jednak strona Spółdzielni Pszczelarskiej APIS to nie tylko prezentacja produktów i informacje o firmie. Oprócz tego znajdziemy tutaj przepisy jak serwować produkty producenta (np. drinki) czy treści odnoszące się do historii pszczelarstwa.