Film case study

SMC Case Study

SMC Industrial Automation Polska, pionier w dziedzinie inżynierii sterowania pneumatycznego wchodząc na polski rynek zdecydował się powierzyć nam organizację eventu otwierającego jego kolejną siedzibę.

Agencja Reklamowa CUMULUS zajęła się kompleksowym przygotowaniem eventu od początku do końca wliczając przygotowanie projektów graficznych dla materiałów marketingowych, organizacja i przygotowanie planu wydarzenia, koordynacja eventu oraz realizacja nagrań na rzecz materiału filmowego podsumowującego event.

Współpracując z tak kluczowym klientem dla polskiego rynku automatyki jak SMC Industrial Automation Polska, przygotowane przez Agencję Reklamową CUMULUS wydarzenie musiało spełniać wszystkie europejskie standardy. To co wyróżnia to wydarzenie na tle innych eventów branżowych to szyty na miarę program, który w sposób niekonwencjonalny przedstawi sylwetkę nowego gracza na rynku.

Studio filmowe Agencji Reklamowej CUMULUS przygotowało specjalnie dla was krótki klip w formie case study (pl. studium przypadku) opisującego sposoby realizacji tego wydarzenia.