Organizacja wydarzenia oraz promocja sprzedaży

Targi ślubne w Lublinie

Rynek usług ślubnych w Polsce podobnie jak w rozwiniętych krajach zachodnich jest jedną z prężniejszych branż konsumenckich, które ściśle związane są z branżami kreatywnymi.

Każda młoda para stoi przed dylematem czy ślub oraz wesele zorganizować samemu czy powierzyć to zadanie fachowcom od organizacji imprez. Niejednokrotnie śluby poza terenem urzędu stanu cywilnego to typowy event z udziałem kilkuset uczestników.

Przygotowanie wesela za każdym razem wkracza w takie obszary jak: fotografia ślubna, wideo/film dekoracje i wystrój, catering, rezerwacja sali, muzyka (DJ lub zespół na żywo) oświetlenie, nagłośnienie, scena, druk zaproszeń i innych materiałów poligraficznych, transport oraz logistyka i tym podobne.

Oferując te usługi agencje oraz freelancerzy chętnie spotykają się ze swoimi potencjalnymi klientami na imprezach targowych. Wiadomo jest bowiem że targi to rodzaj formy promocji sprzedaży na której klient może porozmawiać twarzą w twarz ze sprzedawcą. Agencja Reklamowa CUMULUS przez trzy lata z rzędu była organizatorem targów ślubnych w Galerii Orkana.

Do naszych obowiązków należało m.in.: organizacja stoisk targowych, reklama wydarzenia w prasie/radio i na billboardach, druk plakatów, zapewnienie obsługi w postaci aktorów/hostess, ochrona eventu, oraz zabezpieczenie techniczne.