Nowa strona internetowa

AMARA

Zakład Farmaceutyczny Amara zmienia swój wizerunek w sieci. Nowa strona internetowa to nie tylko świeży wygląd, ale zautomatyzowany system sprzedaży online

Pierwszym elementem zwracającym uwagę jest z pewnością wygląd strony głównej. Witryna oparta o CMS WordPress jest kolorystycznie dopasowana do nowego wizerunku marki, który niewiele wcześniej także opracowała Agencja Reklamowa CUMULUS.

Na stronie znajdziemy treści przeznaczone nie tylko dla farmaceutów lub lekarzy, ale także dla zwykłych konsumentów chcących sprawdzić np. skład produktu, dawkowanie lub jego przeznaczenie.

Jednym z najbardziej złożonych wdrożeń jest znajdujący się w witrynie sklep internetowy. Jest on wyposażony w integrację wymiany danych z zewnętrznym systemem hurtowym, który umożliwia aptekom realizowanie transakcji w czasie rzeczywistym. Po złożeniu zamówienia jest ono przesyłane przez system do hurtowni, która równolegle obsługuje kilka kanałów sprzedaży. W odpowiedzi otrzymuje informacje z hurtowni i na ich podstawie jest w stanie udzielić niezbędnych informacji klientom m.in. na temat ilości produktów, ich dostępności jak i automatycznie zmodyfikować finalną cenę zamówienia zgodnie z dostępnym asortymentem.

Strona prezentuje nowoczesny design, który z zastosowaniem wdrożeń przyjaznych użytkownikowi (UX) oraz dostosowaniem strony pod kątem urządzeń mobilnych (responsywność) pozwala w szybki sposób dokonać zamówienia, zasięgnąć informacji na temat firmy lub produktu.