Film promocyjny

Muzeum Wsi lubelskiej otwarte dla głuchoniemych

Produkcja filmów to zawsze duże wyzwanie, zwłaszcza jeśli chodzi o tak ważną sprawę! W ostatnim czasie mieliśmy okazję realizować projekt dla Muzeum Wsi Lubelskiej, w którym nasi filmowcy stworzyli film o aplikacji na telefon umożliwiającej osobom niesłyszącym bliższe poznanie lubelskiego skansenu.

Ten projekt jest dla nas bardzo ważny m.in. dlatego że realizowany był dla klienta o dużych wymaganiach reklamowych i promocyjnych. Naszym celem było pokazanie wizerunku klienta, którego zna każdy w Lublinie i na lubelszczyźnie. Dzięki zastosowanej technologii, muzeum staje się nowoczesnym partnerem w edukacji.

W ramach produkcji tego filmu, nasza ekipa składająca się z reżysera i operatora filmowego nagrywała kamerami DSLR ujęcia, zarówno naziemne jak i z wykorzystaniem drona. Produkcja przygotowana została w formacie panoramicznym FULL HD.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy osoby z niepełnosprawnościami będą mogły bliżej poznać to muzeum.
Zachęcamy do obejrzenia filmu, a także podzielenia się z nami wrażeniami w komentarzach!

A może Twoja Firma chciałaby nagrać z nami swój nowy film na 2021 rok? Zapraszamy do kontaktu lub zgłoszenia ofertowego!