Lubelska Normobaria – logo i strona internetowa

Strona Normobarii to wynik kompleksowych działań całego teamu Agencji Cumulus – grafików, copywriterów, działu IT, opiekunów klienta. Owocna współpraca pozwoliła stworzyć stronę prezentującą najwyższe standardy.

Prace nad stroną Lubelska Normobaria rozpoczęliśmy od zaprojektowania logo i księgi znaku marki. Nowe logo łączy w sobie nowoczesność i tradycję. Kolory kojarzące się ze zdrowiem, witalnością i tlenem połączyliśmy z geometrycznym przedstawieniem komory normobarycznej i nowoczesnym fontem. Na podstawie przygotowanego logo i księgi znaku zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dla Lubelskiej Normobarii stronę internetową i oparliśmy ją na systemie CMS WordPress.

Strona jest responsywna – można ja oglądać zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej. Wyposażyliśmy ją w wiele różnych funkcjonalności – zakładki, galerię, cennik. Dodaliśmy wiele animacji – na stronie znajdziemy poruszające się bańki, migające zdjęcia, liczniki, przyciski czy pojawiające się obrazki. Umieściliśmy wiele praktycznych funkcji – formularz kontaktowy bądź odsyłacz do strony na Facebooku.

Zawarte na stronie informacje spełniają oczekiwania zarówno klienta, jak i odbiorcy strony. Znajdują się na tam najpotrzebniejsze informacje dotyczące Lubelskiej Normobarii, pytania i odpowiedzi, przygotowanie do seansu czy oferta. Przemyślany projekt sprawił, że w efekcie strona jest atrakcyjna, przejrzysta i intuicyjna.

Jest to projekt, z którego jesteśmy niezmiernie dumni!