Otwarcie nowej siedziby

Elpes

15 maja świętowaliśmy oficjalne otwarcie siedziby firmy Elpes w Lubelskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Elpes to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie zajmujących się produkcją opakowań.

Specjalnością przedsiębiorstwa jest produkcja tubek laminatowych stosowanych przede wszystkim w branży kosmetycznej (głównie pasty do zębów i np. kremy do rąk), farmaceutycznej oraz spożywczej (np. mleko skondensowane). Tubki z Lublina wędrują z największymi globalnymi markami po całej Europie! W otwarciu jednej z najnowszych linii produkcyjnych udział wzięli liczni partnerzy biznesowi, klienci i przyjaciele Elpesu, zaproszeni dziennikarze oraz przedstawiciele samorządu.

Agencja Reklamowa Cumulus oraz Cumulus PR odpowiadały za kompleksową organizację wydarzenia. Po naszej stronie leżały m.in.: design na cały event, projektowanie graficzne, dystrybucja zaproszeń, rekrutacja i organizacja pracy hostess, branding miejsca eventu oraz zapewnienie techniki estradowej w postaci stosownego nagłośnienia i podestów scenicznych. Koordynowaliśmy także prace związane z cateringiem, a Cumulus PR zadbało o działania media relations, których efekty można zobaczyć w mediach drukowanych i elektronicznych.

Cieszymy się, że Zarząd firmy Elpes postawił na agencję Cumulus – życzymy wszystkim pracownikom tej lubelskiej firmy kolejnych sukcesów!