Film promocyjny

CUMULUS KAMPANIE ONLINE

Animowana reklama Agencji CUMULUS z serii Autopromocja.

Pomysł na ten film reklamowy zrodził się w głowach montażystów wideo studia filmowego Agencji Reklamowej CUMULUS Lublin. Jako potrzeba zwizualizowania możliwości Agencji w zakresie montażu wideo, animacji oraz krótkich form filmowych tzw. spotów.

Zaprezentowany spot w bardzo dynamiczny, nowoczesny, wręcz modernistyczny sposób zachęca odbiorcę do zdobywania nowych klientów we współpracy z agencją CUMULUS, która może przygotować nowoczesne kampanie reklamowe w czasach pandemii COVID-19.

Jak wiadomo, zdecydowana większość ruchu i budżetu reklamowego przeniosła się z klasycznych billboardów, drukowanych gazet i kin, na media online.

Efektywne zaprojektowanie kampanii w internecie np. Facebook Ads czy Google Adwords jest dziś niezbędne dla każdej firmy. Specjaliści z Agencji Reklamowej CUMULUS z Lublina to jedni z najlepszych ekspertów w tym zakresie, w województwie lubelskim oraz całej wschodniej Polsce. Zachęcamy i WASZĄ firmę do złożenia nam zapytań ofertowych. Bezpłatnie przygotujemy wycenę kampanii online, dzięki której zdobędziesz nowych klientów oraz podniesiesz wizerunek swojej marki w sieci.