Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan przekazują pomoc lubelskiemu szpitalowi

Wsparcie służb medycznych w obecnej sytuacji jest istotne dla całego społeczeństwa, które zmaga się z niezwykle zmienną sytuacją w kraju i na świecie związaną z epidemią koronawirusa. Z tego powodu lubelscy przedsiębiorcy postanowili działać!

9 grudnia 2020 roku lubelscy przedsiębiorcy skupieni w Związku Pracodawców Prywatnych LEWIATAN przekazali w ramach darowizny sprzęt medyczny o wartości 135 tys. zł na rzecz Szpitala w Lublinie przy al. Kraśnickich. Wśród darów znalazły się m.in. kombinezony, maseczki z zaworkiem, buty ochronne i fartuchy, które są podstawowymi elementami codziennej pracy personelu medycznego.

Oficjalne przekazanie darowizny odbyło się w szpitalnym budynku zaopatrzenia, w którym uczestniczył również obecny szef lubelskiego Lewiatana – Dariusz Jodłowski. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że mogliśmy uczestniczyć w tak słusznej sprawie i dziękujemy lubelskim mediom za obecność podczas wydarzenia.

Wielkie DZIĘKI za wsparcie szpitala! A jeśli i Twoja firma chciałaby dołączyć do akcji pomocowych Lewiatana – prosimy o kontakt.