Otwarcie Hampton by Hilton w Lublinie

26 stycznia 2018

Event otwarcia, śniadanie prasowe, film reklamowy i multimedialne wizualizacje dla firmy Global Property, właściciela hotelu to część zadań, za które odpowiedzialna byłą Agencja Cumulus przy realizacji projektu Otwarcie Hampton by Hilton w Lublinie.

Z okazji oficjalnego otwarcia dla gości przygotowany został wieczór w amerykańskim stylu. Za sprawą muzyki i atrakcji uczestnicy zostali przeniesieni do korzeni sieci hoteli Hilton Worldwide – USA. Podczas wieczoru można było spotkać Chucka Norrisa, Elvisa Presleya czy Marylin Monroe – sobowtóry wiernie przypominające amerykańskie ikony filmu i muzyki. Gwiazdy towarzyszyły gościom w czasie zabawy i chętnie pozowały do wspólnych zdjęć. Oprawę muzyczną zapewniła grupa wokalno-aktorska „SZAFA GRA” – artyści teatru Rampa i Buffo. Przenieśli oni gości w klimat amerykańskich musicali, wykonując najbardziej znane piosenki artystów z USA. Wydarzenie, z amerykańskim poczuciem humoru, poprowadził Marcin Wójcik znany z kabaretu Ani Mru-Mru.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz miasta i województwa, którzy podkreślali prestiżowe znaczenie inwestycji dla Lublina, przedstawiciele sieci Hilton i firm, które przyczyniły się do realizacji inwestycji, a także pracownicy i goście hotelu. Prezydent Lublina Krzysztof Żuk w czasie otwarcia nagrodził inwertora Medalem Prezydenta Miasta Lublin i Medalem 700-lecia miasta Lublin, wskazując, że prestiżowa inwestycja w pozytywny sposób wpływa na rozwój miasta.

do góry