Monika Matysik „Kobietą na medal”! – głosujemy w plebiscycie

monika_matysik

Monika Matysik, współwłaścicielka i dyrektor lubelskiej agencji Cumulus, od 15 lat z sukcesem realizuje dla ogólnopolskich i zagranicznych firm duże kampanie promocyjne, organizuje eventy, targi i koncerty. Pracowała z topowymi gwiazdami polskiej estrady, w tym z Patrycją Markowską, Reni Jusis, Kasią Cerekwicką, Mariuszem Kałamagą, takimi zespołami jak Budka Suflera, IRA czy Feel oraz kabaretami i aktorami, głównie warszawskich teatrów. W firmie odpowiada także za kampanie billboardowe oraz organizację spotkań firmowych takich jak otwarcia, jubileusze czy dni otwartych drzwi. Brała osobisty udział w organizacji ponad 20 inicjatyw charytatywnych.

W kreatywnej pracy reklamowej wykorzystuje to, że jest kobietą. Zwraca uwagę na styl, oprawę wizualną, potrafi wrażliwie i emocjonalnie dotrzeć z przekazem reklamowym do odbiorcy. Efekty tej pracy są wymierne. Współzarządzana przez nią firma utrzymuje się od kilku lat na najwyższych miejscach ogólnopolskich rankingów tzw. niesieciowych agencji reklamowych (1. miejsce w ubiegłym roku w kategorii satysfakcji klientów w miesięczniku Media & Marketing Polska).

Monika Matysik jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu public relations. Pracę doskonale godzi ze swoim życiem prywatnym. Ma męża i dwójkę dzieci. Czynnie uprawia fitness, uwielbia zumbę i pływanie. W wolnych chwilach uczy się języka włoskiego.

 

Głos można oddać na stronie: http://lublin.gazeta.pl/lublin/9,35640,17511825.html?bo=1