Metamorfozy na jesień

Aby wygrać „Metamorfozę z Galerią Orkana” wystarczy do 18 października 2012 r. wysłać swoje zgłoszenie na adres metamorfozy@orkana.pl. Powinny się w nim znaleźć Twoje jedno lub dwa zdjęcia przedstawiające Twoją twarz i sylwetkę oraz uzasadnienie – „Dlaczego to ja powinnam/powinienem przejść metamorfozę z Galerią Orkana”.

Specjalnie powołana komisja wybierze spośród autorów najciekawszych odpowiedzi 5 finałowych uczestników naszej akcji. Pod okiem profesjonalnych stylistów, wizażystów i fryzjerów przejdą całkowitą metamorfozę wyglądu, obejmującą nową fryzurę, makijaż oraz specjalnie dopasowany do swojej sylwetki ubiór.

W nowej odsłonie zaprezentują się już 28 października podczas finału akcji.

Wyłonieni zwycięzcy przejdą nie tylko zewnętrzną przemianę, ale także przeżyją wspaniałą przygodę. Zakupy w wybranych sklepach na koszt Galerii Orkana z Moniką Butryn, profesjonalną stylistką i wizażystką gwiazd, która idealnie dostosuje nowy wizerunek do typu urody i osobowości, fryzura wykonana przez stylistów z Montowni Fryzur, zabiegi kosmetyczne na twarz w studio Uroda Park oraz chwile relaksu dla zdrowia i urody w pobliskim SPA ORKANA to tylko część z atrakcji, które czekają na zwycięzców.

Agencja Reklamowa Cumulus zajęła się kreacją graficzną, koordynacja akcji, a także zaplanowała event na zakończenie konkursu.

orkana_metamorfozy_plakat