Kościół Rektoralny św. Piotra Apostoła z nową stroną www autorstwa Cumulusa

7 lipca 2016

Kościół Rektoralny św. Piotra Apostoła w Lublinie to piękna, XVII-wieczna świątynia zlokalizowana przy ul. Królewskiej 9 w Lublinie. Wieloletnia siedziba wielu zakonów, od zeszłego roku przekazana Archidiecezji Lubelskiej przez Jezuitów, w czasach PRL silnie związana z ruchem Solidarności.

Kościół o takiej historii wymaga odpowiedniej strony internetowej, dlatego podczas jej tworzenia wykorzystaliśmy najnowsze dostępne technologie. Strona jest w pełni responsywna, a dzięki informacjom otrzymanym od duszpasterzy kościoła, mogliśmy w pełni opisać jego historię na przestrzeni niemal pięciuset lat. CMS strony umożliwia duszpasterzom samodzielne, intuicyjne publikowanie informacji na temat mszy świętych, ogłoszeń parafialnych, nadchodzących wydarzeń czy wspólnot działających przy kościele.

O dobrym kierunku jaki obrali nasi webdesignerzy niech świadczy fakt, że ks. redaktor Rafał Pastwa piszący na łamach „Gościa Niedzielnego” o współczesnych formach ewangelizacji, wyróżnił naszą witrynę na tle innych stron parafialnych i podał ją jako przykład dla innych. Dziękujemy za takie słowa i zapraszamy do odwiedzin w Kościele Rektoralnym!

swpiotr-1

swpiotr-2

Gosc_lubelski

do góry