Koncertowo na 5-te urodziny Galerii Orkana

30 sierpnia 2011 Tagi: ,

Galeria Orkana i Agencja Reklamowa Cumulus zapraszają na moc atrakcji podczas jubileuszowego festynu. Z okazji 5-tych urodzin Galerii, 3 września, odbędą się energetyczne koncerty Patrycji Markowskiej oraz zespołu IRA. Będą także warsztaty cyrkowe i liczne konkursy z nagrodami.

Elektryzujące występy muzycznych gwiazd poprzedzi wielkie show sobowtóra Michaela Jacksona. Galeria Orkana zapewni także świetną zabawę w klimacie dzikiego zachodu. Parking przy Galerii zamieni się w Westernowe Miasteczko. Tutaj każdy będzie mógł spróbować swoich sił w rzucie lassem czy w poszukiwaniu złota. Wiele emocji zapewnią również wyścigi na dmuchanych rumakach.

Z kolei wewnątrz Galerii w ramach warsztatów cyrkowych animatorzy zdradzą jak żonglować piłeczkami czy kręcić talerzami. Najodważniejsze dzieci będą mogły nauczyć się chodzić na szczudłach. Przez cały dzień zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli wziąć udział w licznych konkursach oraz zabawach na scenie.

Świętowanie piątych urodzin Galerii Orkana rozpocznie się o godzinie 15.00. Patrycja Markowska pojawi się na scenie o godz. 18.00, a IRA zagra o 20.00.

Na wszystkie atrakcje oraz koncerty wstęp jest wolny.

do góry