Koncert Feel na drugie urodziny Galerii Twierdza

12 czerwca 2013 Tagi: ,

Zamojska Galeria Handlowa Twierdza przygotowała dla swoich klientów niespodziankę – koncert znanego i cenionego zespołu FEEL. Z okazji swoich drugich urodzin, Galeria Twierdza zaprosiła wszystkich gości na dzień pełen muzycznych atrakcji, zabaw oraz konkursów z nagrodami. Organizacją koncertu zajęła się agencja Cumulus.

Katowicki kwartet FEEL powstał w roku 2005 i jest jedną z wiodących kapel muzycznych w naszym kraju. Zespół założony został przez wokalistę, kompozytora, autora tekstów i gitarzystę Piotra Kupichę. Grupa muzycznie oscyluje pomiędzy rockiem a popem. Zespół FEEL zadebiutował w 2007 roku singlem: A gdy jest już ciemno. Utwór został zauważony przez dziennikarzy muzycznych, dzięki czemu usłyszano go m. in. w Radio Zet, RMF FM, Radio ESKA. Z tym utworem muzycy zaprezentowali się na 44. Międzynarodowym Festiwalu w Sopocie i wywalczyli Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności.

Koncert urodzinowy Galerii Twierdza, został kompleksowo przygotowany i przeprowadzony jako impreza masowa przez Agencję Cumulus. W zakres działań agencji wchodziła m.in. organizacja sceny, występu artystów, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, ochrona i scenariusz imprezy.

do góry