Festiwal Urody na Dzień Kobiet w Galerii Orkana

W Galerii Orkana koło Tesco przy ul. Orkana 6 przez całe dwa dni Panie mogły bezpłatnie zadbać o siebie na wiosnę, sprawić sobie odrobinę przyjemności, odkryć w sobie nowe talenty, a może nawet naprawdę zaszaleć.

W Dzień Kobiet, który w Galerii Orkana w tym roku trwał aż dwa dni, na stoiskach tematycznych na obu piętrach galerii, można było skorzystać z atrakcji takich jak m.in.: pokaz przyrządzania i dekorowania oraz konsultacje z dietetykiem, który opowiadał czy czekolada na pewno jest szkodliwa i ile można jej zjeść, aby utrzymać świetną figurę. Poradą oraz profesjonalnymi usługami służyły kosmetyczki, stylistki i wizażystki. O paznokcie zadbały manicurzystki, popracować nad wiosenną fryzurą było można z najlepszymi lubelskimi fryzjerkami, a makijażystki pokażą jak idealnie umalować się do pracy, na wieczór i na wiosenne przyjęcia na świeżym powietrzu. Wszystkie atrakcje były bezpłatne.

– Bardzo cieszę się z wizyt lublinianek w Dzień Kobiet na Festiwal Urody w Galerii Orkana – mówi Monika Michoń, kierownik galerii. – Od początku działania Galerii Orkana dbamy o to, aby przy okazji dni takich jak Dzień Kobiet przygotować dla naszych klientów coś wyjątkowego, aby oprócz zrobienia zakupów, galeria była dla nich miejscem, w którym dzieje się wiele ciekawych rzeczy, można spotkać interesujących ludzi, porozmawiać, spędzić czas z przyjaciółmi, dowiedzieć się czegoś nowego. Festiwal Urody był atrakcyjną możliwością dla Pań. Zarówno dla klientek, które podczas imprezy mogły znaleźć świetną kosmetyczkę czy fryzjerkę, albo zarazić się pasją układania bukietów, jak również dla lubelskich przedsiębiorczych kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą, własne salony fryzjerski czy kosmetyczne, aby bezpłatnie zaprezentowały swoje umiejętności szerszemu gronu potencjalnych klientów, miały okazję promowania siebie i swoich usług. Naszą ambicją jest aby Galeria Orkana byłą w Lublinie miejscem, gdzie można zobaczyć coś nowego i ciekawego. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i jeśli ktoś przychodzi do nas z dobrze opracowanym pomysłem działań na terenie galerii, zawsze jesteśmy otwarci i chętnie służymy miejscem kreatywnym i zaradnym lublinianom – dodaje Monika Michoń.

Festiwal Urody odbył się w dniach 7-8 marca 2009 r. w godzinach 11.00 – 18.00 w lubelskiej Galerii Orkana przy ul. Orkana 6.

Szczegóły na www.orkana.pl

[gdl_gallery title=”news-festiwal-urody”]