Cumulus PR społecznym liderem lokalnego biznesu

Realizacja wartości patriotycznych w biznesie lokalnym powinna być ważnym elementem w codziennej pracy każdego przedsiębiorcy. Dzięki tej idei narodził się pomysł zorganizowania konkursu „Społeczny lider lokalnego biznesu”, którego jednym z laureatów jest agencja Cumulus PR, spółka z grupy Cumulus.

Wiele można powiedzieć na temat budowania patriotyzmu gospodarczego, który bezpośrednio wpływa na rozwój danego regionu. Jednak najważniejsze jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców i bieżąca współpraca z nimi podczas realizacji różnych projektów. Codzienna praca zespołu opiera się w dużej mierze na współpracy z lubelskimi firmami (jako podwykonawcami) z różnych branż, promując w ten sposób Lubelszczyznę.

W Cumulusie stawiamy również na edukację młodego pokolenia, prowadząc od wielu lat Program Stażowy skierowany do studentów lubelskich uczelni. Dzięki temu mają oni możliwość przełożyć zdobytą wiedzę teoretyczną na praktyczne doświadczenie i wspólnie z naszym zespołem realizować ciekawe projekty.

Gratulujemy wyróżnienia i docenienia działań w zakresie etyki i zaangażowania obywatelskiego w działaniach zespołu z „siostrzanej” agencji Cumulusa. Cumulus PR odbiera nagrodę wraz z 5 prestiżowymi firmami, takimi jak Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A., Kopalnia Węgla Kamiennego Bogdanka , OSM Krasnystaw, MPGK Chełm oraz Polskie borówki.