Cumulus nakręci film o Urszulinie

Film składać się będzie z części opisującej najwartościowsze elementy Gminy Urszulin, w tym dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe, tereny inwestycyjne i walory turystyczne. Realizacja filmu ma zakończyć się wiosną 2010 roku.

– Zależy nam na możliwie najszerszej promocji Gminy Urszulin. Dlatego Cumulus, oprócz nagrania samego filmu, przygotuje także w ramach umowy półtora tysiąca gotowych płyt DVD w digipacku wraz z książeczką, którą będziemy rozdawali na targach i spotkaniach promocyjnych – mówi Roman Wawrzycki, wójt Gminy Urszulin.

Współpraca z Urzędem Gminy Urszulin jest kolejnym projektem realizowanym przez agencję reklamową Cumulus z regionalnymi jednostkami samorządowymi w zakresie marketingu miejsc. W 2007 roku Cumulus opracował System Identyfikacji Wizualnej dla gminy i miasta Puławy. W tym samym roku otrzymał nagrodę w konkursie na logo miasta Świdnik. W 2008 roku Cumulus na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego nagrał film reklamowy pt. „Lubelskie świetne na weekend”, który emitowany był na antenach TVP i TVN. Cumulus współpracował też z lubelskim ratuszem przy uruchomieniu Biura Obsługi Mieszkańców (BOM) i nagraniu miejskiej infolinii.