Cumulus kręci w Urszulinie

Prace na planie filmu promującego Gminę Urszulin nabierają tempa. Ekipa filmowa robi wszystko, żeby jak najpełniej ukazać uroki Perły Polesia. Już za kilka miesięcy będzie można zobaczyć efekty starań całej agencji. Miłośnicy przyrody, a także wielbiciele pięknych zakątków Polski na pewno się nie zawiodą. Piękne krajobrazy, dzikie jeziora, niezwykłe tereny Poleskiego Parku Narodowego – to tylko niewielka część tego, co będzie można znaleźć w filmie.

Agencja Reklamowa Cumulus wygrała przetarg na przygotowanie i realizację filmu promocyjnego w ramach projektu „Kreowanie i promocja walorów gminy Urszulin jako części Polesia Zachodniego”. Film będzie ukazywał walory turystyczne, przyrodnicze a także inwestycyjne gminy. Jego realizacja zakończy się wiosną 2010 roku.

Agencja Reklamowa Cumulus przygotowuje profesjonalne spoty, częściowo w oparciu o własny sprzęt filmowy. Dzięki temu agencja jest konkurencyjna w stosunku do tych podmiotów, które uzależnione są od sprzętu wypożyczanego na potrzeby zdjęć. Filmy zrealizowane przez Cumulus można było oglądać na niemal wszystkich antenach m.in. grupy TVP, TVN czy Polasat-u. Cumulus nakręcił wiele spotów, w tym m.in. kilka dla Mebli Black Red White, Aptek „Dbam o Zdrowie”, delikatesów „Milea” – Detal Koncept Sp. z o.o., Galerii Orkana, Plazy Rzeszów, Pol-Mak i Grupy Ożarów. Jest także producentem filmu „Lubelskie świetne na weekend”.

[gdl_gallery title=”news-cumulus-kreci-w-urszulinie”]