Cumulus dla Inter-Elektro

Inter-Elektro – jedna z największych grup zakupowych w branży elektrotechnicznej powierzyła agencji CUMULUS organizację gali jubileuszowej oraz przygotowanie prezentacji multimedialnej podsumowującej 10-letnią działalność firmy.

Obecni członkowie, akcjonariusze, partnerzy handlowi oraz założyciele Grupy Inter-Elektro spotkali się w lutym w Hotelu Windsor w Jachrance k. Warszawy, aby wspólnie uczcić 10 rocznicę powstania stowarzyszenia. Wśród ponad dwustuosobowej grupy gości nie zabrakło przedstawicieli największych światowych koncernów elektrotechnicznych oraz władz międzynarodowej grupy zakupowej Imelco, do której należy Inter-Elektro.

Po części oficjalnej, podczas której została wyświetlona prezentacja multimedialna, goście Inter-Elektro bawili się w karnawałowych rytmach z całego świata. W programie artystycznym przygotowanym przez agencję CUMULS nie zabrakło nauki brazylijskiej samby i salsy, występu muzyków afrykańskich oraz specjalnego pokazu z udziałem tradycyjnego chińskiego smoka. A chińskie ciasteczka zawierały same pomyśle wróżby na kolejne lata działalności Inter-Elektro.

Jubileuszową galę niewątpliwie uatrakcyjniły modelki z Cirrus Models, które wystąpiły w strojach wprost z brazylijskiego sambodromu.

foto_jambo

foto_smok

foto_tance