Cumulus dla Hortico SA

18 stycznia 2009 Tagi:

Agencja reklamowa Cumulus zajęła się organizacją i obsługą targów ogrodnictwa dla spółki Hortico SA. Targi odbyły się w dniach 16 i 17 stycznia 2009 roku w Bełchatowie.

Targi organizowane przez Hortico SA (dawniej AWEX) jak co roku, tak i tym razem skierowane były do właścicieli i managerów hurtowni i sklepów ogrodniczych z całej Polski. Swoje produkty i usługi prezentowali przedstawiciele najlepszych polskich i zagranicznych koncernów ogrodniczych. Poza transakcjami i zamówieniemi podczas targów odbył się wykład "Internet w biznesie" poprowadzony przez dyrektora agencji Cumulus – Jana Matysika.

Po dniu pełnym ciężkiej pracy, zamówień i zakupów, goście relaksowali się na wieczornym bankiecie zorganizowanym przez agencję Cumulus. Gwiazdą wieczoru był zespół Jumbo Africa. Podczas imprezy zaprezentowano gościom jak na całym świecie obchodzi się karnawał – od tańców afrykańskich po brazylijską sambę i gorące kubańskie rytmy. 

Hortico SA to jedna z największych polskich spółek w branży ogrodniczej. Zajmuje się zaopatrzeniem ogrodnictwa. Spółka działa na rynku od 1991 roku.

do góry