Praca w Agencji Cumulus

Agencja Cumulus to jedna z największych i najbardziej utytułowanych agencji we wschodniej Polsce. Od 1997 roku pracowaliśmy m.in. dla tak znanych marek jak ORLEN, IKEA, Polpharma, Generali, Grupa Ożarów, Emperia Holding, PZL-Świdnik, OSM Krasnystaw, PERŁA Browary Lubelskie i wiele innych.

Obecnie, nasza agencja szuka pełnej optymizmu, samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

EVENT MANAGER

Zakres obowiązków:
•    Kompleksowa organizacja, koordynacja i realizacja projektów eventowych (konferencje naukowe, szkoleniowe, uroczyste otwarcia itp.)
•    Kontakt z uczestnikami wydarzeń, podwykonawcami oraz partnerami firmy
•    Realizacja codziennych obowiązków w zakresie administracji (obieg dokumentów, korespondencja, przesyłki)

Oczekiwania:
•    Minimum 2-letnie doświadczenie w organizowaniu eventów
•    Doskonałe umiejętności organizacyjne, w tym samoorganizacyjne
•    Znajomość j. angielskiego min. w stopniu średniozaawansowanym
•    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
•    Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
•    Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
•    Realizację eventów dla wiodących polskich i zagranicznych podmiotów
•    Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres email: praca@agencjacumulus.pl do dnia 23 lutego br. z dopiskiem w tytule „Event”.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Reklamową Cumulus z siedzibą w Lublinie na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji.”

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cumulus Agencja Reklamowa, ul. Lasockiego 24, 20-612 Lublin.

Dane osobowe zbierane są w celach rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Social Media Specialist/Content ManagerNumer referencyjny: ARC516

– inicjowanie działań w kanałach social media
– wyszukiwanie nowych możliwości i śledzenie aktualnych trendów w social media
– bieżąca obsługa profili
– analiza i raportowanie działań
– współpraca z działem graficznym
Oczekujemy:
– praktycznej znajomości mediów społecznościowych
– znajomości narzędzi analitycznych i monitorujących (Brand24, SentiOne)
– łatwości w pisaniu tekstów
– samodzielności
– znajomości języka angielskiego
– chęci uczenia się / podnoszenia kwalifikacji
– zaangażowania

Warunki zatrudnienia oraz wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia.
Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego wraz z klauzulą o danych osobowych na adres praca@agencjacumulus.pl

Prosimy o dopisanie w treści maila numeru ref. ARC516.

Digital Marketing Specialist

Numer referencyjny: ARC616

– projektowanie i realizacja kampanii reklamowych w internecie
– bieżące powadzenie stron internetowych
– prowadzenie działań SEO/SEM
– obsługa narzędzi analitycznych

Oczekujemy:
– doświadczenia w prowadzeniu działań reklamowych w internecie
– wiedzy z zakresu SEO/SEM, web usability
– praktycznej znajomości narzędzi do prowadzenia kampanii
– umiejętności obsługi CMS WordPress
– chęci uczenia się

Mile widziane:
– znajomość HTML, CSS
– prawo jazdy kat. B

Oferty pracy zawierające CV ze zdjęciem oraz klauzulą o danych osobowych, prosimy składać  pod adresem praca@agencjacumulus.pl z dopiskiem ARC616.

Życzymy powodzenia!

do góry
Top